Wroclaw Service Jam 2014

7-9 marca we Wrocławiu po raz pierwszy spotkali się miłośnicy projektowania usług. Zobaczcie, co przygotowali.

Out of the Box

Out Of The Box to serwis, który pomaga ludziom, chcącym zmienić swoje życie. Usługa ta pozwala użytkownikowi wybrać zawód, jaki chce doświadczyć przez kilka dni, aby spróbować innej pracy i zdecydować, czy jest to sposób, w jaki chce podążać. Zaletą usługi jest, że można spróbować innego życia bez ryzyka i konsekwencji!

City Wanderer

Młodzi ludzie chętnie odwiedzają nowe miejsca. Szukają w nich unikalnego doświadczenia. Problemem jest to, że zazwyczaj nie znają tam nikogo, a wszystkie przewodniki pokazują te same zabytki. Rozwiązaniem może być aplikacja, którą można pobrać ze wszystkich telefonów komórkowych i tabletów. Pozwala ona dodać zdjęcia z nieznanych turystom miejsc w konkretnych miastach. Aplikacja umożliwia poznanie ciekawych miejsc w okolicy, pokazując zestaw zdjęć. Wybór konkretnego zdjęcia sprawia, że ​​aplikacja wyznacza trasę z punktu, w którym znajduje się turysta do miejsca ze zdjęcia. To pozwala mu wędrować w kontrolowany sposób (w razie problemów może wybrać mapę i zobaczyć, gdzie jest). W zależności od lokalizacji i kategorii aplikacja sugeruje kolejne miejsca do odwiedzenia.
Kolejna dostępna funkcja: aplikacja zawiera wykaz specjalnych wydarzeń w mieście. Po zarejestrowaniu się może przeglądać historię swoich podróży, a także kontaktować się z osobą, która dodała zdjęcie. Dodatkowo może poprosić o innych o rekomendacje.

Fotorelacja

Organizatorzy/Mentorzy

Kasia Sudoł

Organizator

  Andrzej Bogatko

  Organizator/Mentor

   Izabela Strońska

   Mentor

    Kaśka Kozikowska

    Mentor