Wroclaw Service Jam 2015

Było dynamicznie i twórczo. Jak bardzo? Przekonacie się o tym zapoznając się z usługami przygotowanymi przez Jammersów.

OurKids

Platforma OurKids jest przeznaczona dla kobiet, które mogą komunikować się z innymi matkami z najbliższego otoczenia. Co więcej, mogą zawierać przyjaźnie i wzajemnie się wspierać. Celem serwisu jest: dostarczanie informacji i wzajemne wspieranie się w wychowywaniu dzieci, dzieląc się doświadczeniem i stwarzaniem okazji dla mam z sąsiedztwa, aby mogły spotkać się w realnym życiu.

Użytkownicy po zalogowaniu, budują swój profil, szukają innych matek w okolicy, omawiają na forum wspólne kwestie, pomagają sobie nawzajem. Serwis zachęca użytkowników do działania w lokalnej społeczności i sprzyja zawieraniu przyjaźni w najbliższej okolicy.

REDO

REDO jest platformą dla osób, które chcą dać drugie życie swoim niepotrzebnym już przedmiotom. To miejsce, gdzie ludzie mogą znaleźć inspirację na dwa sposoby: można wyszukiwać, co zrobić z konkretnych rzeczy (np. karton, taśma klejąca, markery) lub informacji, jak zrobić niektóre projekty (np. półkę.). Głównym celem platformy jest wspieranie entuzjastów tworzenia przedmiotów typu hand made. Dodatkowo ma łączyć początkujących z ekspertami w swojej dziedzinie.

Time Squeezer

Spędzenia dodatkowego czasu wolnego w znaczący sposób!
Time Squeezer pomaga organizować twój niespodziewany czas wolny, sugerując, co dzieje się w pobliżu. Po wpisaniu ilości czasu, jakim dysponujemy Time Squeezer pokaże 3 propozycje wyjątkowych wydarzeń, które odbywają się teraz w twojej okolicy. Time Squeezer jest idealnym rozwiązaniem, gdy:

 • jedno z twoich spotkań biznesowych jest odwołane
 • twój pociąg jest opóźniony lub po prostu nie przyjechał
 • twój wizyta u dentysty została przesunięta na 2 godziny później i czekasz w kolejce

Fotorelacja

Organizatorzy/Mentorzy

Kasia Sudoł

Organizator

  Andrzej Bogatko

  Mentor/Organizator

   Izabela Strońska

   Mentor

    Joanna Burska

    Mentor