Wroclaw Service Jam 2016

B.nergy

Wszyscy korzystamy z wielu urządzeń elektronicznych. Wszystkie wymagają ładowania.

b.nergy to małe urządzenie, które pozwala zapomnieć o wzięciu ze sobą ładowarki. Nowoczesna nanotechnologia pozwala na wykorzystanie energii wytwarzanej przez nasz organizm, zamieniając ją w energię elektryczną.

b.nergy to mały, łatwy w użyciu plaster. To przyjazne dla środowiska urządzenie można stosować w dowolnym momencie. Wystarczy przykleić go do swojego ciała i … gromadzić energię, by później móc ją wykorzystać!

PowerGarden

Ludzie są sercem i duszą firmy. Usługa Power Garden została zaprojektowana, aby zadbać o pracowników, oferując im przestrzeń, w której będą mogli się zrelaksować aby pracować efektywniej.

Mając na uwadze, że każda firma jest inna Power Garden zapewnia wiele opcji do wyboru. Każdy zainteresowany może skorzystać z wiedzy oraz złożonych i niestandardowych rozwiązań. W momencie zamówienia realizacji PW w konkretnej firmie pomysłodawcy przewidują dbanie o prace budowlane, dostawę i montaż.

B-SAFE

Bsafe jest niezbędny w najmniej oczekiwanym momencie. Podczas kradzieży w czasie podróży służbowej usługa zapewnia niezbędny pakiet, który wybawi z każdych, nawet największych opresji!

Splash

Splash to specjalnie zaprojektowany tablet z inteligentnym oprogramowaniem Jest skierowany do osób starszych. A jego celem jest przybliżenie im podstawowych zasad techniki. Łatwe w użyciu narzędzie ma przyjazny interfejs.

Splash  dostosowując się do swojego użytkownika dodaje coraz bardziej złożone funkcje. Za jego pomocą można wysłać wiadomość e-mail, zrobić zakupy online, zarządzać kontem bankowym i wiele innych!

Dzięki Splash osoba starsza ma szansę stać się samodzielnym użytkownikiem najnowszych technologii.

CityQuest

City Quest przeznaczony jest dla ludzi, którzy są znudzeni swoim obecnym stylem życia i szukają nowych, ciekawych pomysłów na spędzenie wolnego czasu.

Usługa zrealizowana jako gra miejska ma przyciągać uwagę użytkownika za pomocą naklejek np. w transporcie publicznym i kierować na stronę internetową gdzie „gracze” mogą znaleźć instrukcje do wyzwań i pomysłów na spędzenie czasu. Ponadto usługa codziennie daje możliwość wygrania biletu wstępu, który zagwarantuje ciekawą formę spędzenia czasu.

Fotorelacja

Organizatorzy/Mentorzy

Kasia Sudoł

Organizator

    Andrzej Bogatko

    Organizator/Mentor

      Piotr Źrołka

      Organizator/Mentor