Wroclaw Service Jam 2018

Usługi

MYPLACE

MYPLACE jest twoim persnonalnym konsultantem, który pomoże ci się przeprowadzić. MYPLACE analizuje Twoje cele zawodowe, kulturę i preferencje klimatyczne, aby dopasować je do idealnego miejsca docelowego dla Ciebie. Gdy podejmiesz decyzję, MYPLACE pomoże Ci zrealizować swoje marzenia poprzez znalezienie nowego domu, nowej pracy i zorganizowanie dużej przeprowadzki.

Taste Different

Taste Different to inicjatywa, której głównym celem jest przełamanie barier kulturowych.
Łączymy ludzi z różnych kultur poprzez grupy warsztatowe. Podczas wspólnego gotowania w naszej przestrzeni mogą nauczyć się gotować nowe potrawy, poznawać nowych ludzi, a przede wszystkim pokonywać własne lęki.

PowerDuo

Power duo to platforma, która zapewnia połączenie pomiędzy ludźmi pragnącymi podjąć nowe zajęcia po godzinach (powertakers) i mentorami, którzy są gotowi dzielić się swoją energią i doświadczeniem. Powertaker wyznacza osobisty cel. Patron zapewnia bieżące wsparcie w trakcie wyzwania, a postępy duetu są udostępniane do wsparcia publicznego. Platforma oparta jest na systemie grup na Facebooku. Powertakers pomagają w określaniu celów i łączą się z odpowiednimi klientami dzięki ankietom.

Animals Decision

Pomożemy Ci podjąć dobrą decyzję!

Nasza usługa skierowana jest do osób borykających się z decyzją o opiece nad zwierzęciem. Przy wsparciu specjalistów i procesów analizujących Twoje życie i informacje, które nam dajesz, pomożemy ci odpowiedzieć na pytanie, czy będziesz dobrym opiekunem dla zwierzęcia i który zwierzak będzie ci pasował idealnie.

Sharoo

Around.me

Fotorelacja

Organizatorzy/Mentorzy

Joanna Kołtyś

Organizator/Mentor

  Andrzej Bogatko

  Organizator/Mentor

   Krzysztof Jagiełka

   Organizator/Mentor

    Adam Zawiślak

    Organizator/Mentor

     Anna Śliwa

     Organizator

      Mateusz Gromulski

      Organizator/Mentor