Warsztaty na światowym poziomie! Ogromna dawka wiedzy, praktyczne wykorzystanie narzędzi, a to wszystko w super atmosferze współpracy i zabawy 🙂 Bardzo polecam!
Paula NarkiewiczDigital Marketing Manager w L'Oréal
Pięć gwiazdek to za mało, jednak nie da się więcej. Inspirujący, motywujący ludzie, którzy potrafili wyłuskać z uczestników nawet najgłębiej skrywane idee. Dziękuję, że wpadliście na pomysł zrobienia edycji Jamu we Wrocławiu i w sposób profesjonalny wprowadziliście pomysł w nasze życia. Dziękuję.
Natalia TurkiewiczMarketing Coordinator w Mercedes Benz Grupa Wróbel
Dawka wiedzy podana niemal dożylnie, wywołująca lekki wstrząs u pacjenta. Pociechą była obecność innych kreatywnych, ciekawych i otwartych towarzyszy niedoli 😉 Opieka dobra, wymagająca, wspierająca, nie pozostawia czasu na zbędne poczynania. Po wszystkim pacjent, nie tylko nie zszedł, ale zamierza wykorzystać czego się nauczył 🙂 Dziękuje za świetnie zorganizowaną imprezę i polecam każdemu!
Joanna Tulińska-ŁadomirskaUX Designer w Punkt Odniesienia
Wspaniałe wydarzenie, nauczyliśmy się wielu różnorodnych narzędzi design thinking, otoczeni entuzjastycznymi, cierpliwymi, otwartymi, ciekawymi innych ludźmi, którzy chcieli zrobić coś kreatywnego, na wesoło, wnosząc wiele znaczących uwag i pomysłów. Organizatorzy zrobili naprawdę kawał dobrej roboty, byli bardzo gościnni, bardzo chętni do dzielenia się wiedzą oraz doświadczeniami. Naprawdę miło wspominam weekend Service Jam, szkoda,że tak krótko.
Maciej KorbasPhotographer w Maciej Korbas Photoworks
Cudowni i inspirujący organizatorzy. Wspaniali uczestnicy (ciężko pracujący na projektami). Duża dawka wiedzy i narzędzi oraz świetna zabawa.Polecam, polecam, polecam…
Joanna WoinskaStrateg w Agencja Rozwoju Innowacji S.A
Pigułka wiedzy design thinking: świetna organizacja, praktyczne porady, no i poczucie że w krótkim czasie udało się wiele zrobić. Warto!
Michał NarkiewiczStrategy Manager w Mindshare Poland