Zespół

Andrzej Bogatko

Organizator/Mentor

  Projektant z 9-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w projektowaniu e-usług i platform e-commerce. Praktyk i ewangelista: service design, design thinking, visual thinking oraz UCD. Absolwent Service Design na School of Form w Poznaniu. Inicjator i współorganizator projektu Global Service Jam we Wrocławiu. Pracował m.in. dla: Polkomtel (Plus), TIM SA, Merlin.pl, Travelplanet.pl, Aero.pl, NEO24.pl, Energa, Enea, NAVO, PZU.

  Kasia Sudoł

  Organizator/Mentor

   Zwolenniczka satysfakcjonujących rozwiązań i szerokiego spojrzenia na odbiorcę. Jest przekonana, że słowa w połączeniu z informacjami, badaniami i znajomością kontekstu społeczno- kulturowego tworzą nie tylko treści przyjazne dla użytkownika, ale i skuteczny marketing. Interesuje się komunikacją interpersonalną, psychologią konsumenta i mediami. Jej zdaniem fantastyczne pomysły i rozwiązania są – podobnie, jak Wroclaw Service Jam: do zrealizowania!

   Krzysztof Jagiełka

   Organizator/Mentor

    Researcher/UX Designer, posiada doświadczenie w projektowaniu oraz realizowaniu badań obejmujących rozwiązania dla B2B, e-commerce, programów lojalnościowych, strategii e-commerce oraz CRM. Zainteresowania: mobile, grafika, coaching, komunikacja, prowadzenie warsztatów i szkoleń, technologie dla osób niepełnosprawnych. Absolwent Psychologii oraz Projektowanie Interakcji Człowiek-Technologia na USWPS. .
    Pracował m. in. Grene, Enea, Medicover, Ergom, Ringier Axel Springer, Sportofino, BZ WBK, Solar, Praca.pl, Rigips.

    Adam Zawiślak

    Organizator/Mentor

     Wcześniej programista i project manager. Od 4 lat User Experience to jego pasja. Zafascynowany procesem Design Thinking. Rozumie świat techniczny i stara się go dostosować do potrzeb użytkownika – „tłumacz” świata biznesu i świata technicznego. Pracował m.in dla: PZU, WSB (TEB Akademia) PCC Rokita, praca.pl, Nowa Era, Pearson, Wolters Kluwer.