Zespół

Andrzej Bogatko

Organizator/Mentor

  Projektant z 9-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w projektowaniu e-usług i platform e-commerce. Praktyk i ewangelista: service design, design thinking, visual thinking oraz UCD. Absolwent Service Design na School of Form w Poznaniu. Inicjator i współorganizator projektu Global Service Jam we Wrocławiu. Pracował m.in. dla: Polkomtel (Plus), TIM SA, Merlin.pl, Travelplanet.pl, Aero.pl, NEO24.pl, Energa, Enea, NAVO, PZU.

  Joanna Maria Kołtyś

  Organizator/Mentor

   Stale szuka i rozwiązuje problemy, czasem też tworzy. Obecnie marketingowiec pracujący dla PPG, gdzie odpowiada za marketing 49 sklepów. Wcześniej zdobywała doświadczenie w marketingu brandowym, odpowiadając za markę Domalux będącą wówczas liderem na polskim rynku w swojej kategorii produktów. Wszystko musi mieć podparte badaniami i analizami. Absolwentka specjalności reklama i design na Uniwersytecie SWPS oraz communication design na Uniwersytecie Wrocławskim, na których to pierwszy raz zetknęła się z design thinking i service designem. Kocha excela i króliki.

   Kasia Myszkowska

   Organizator

    Założycielka i Projektantka wydarzeń w Bal nad Bal.

    Adam Zawiślak

    Organizator/Mentor

     Wcześniej programista i project manager. Od 4 lat User Experience to jego pasja. Zafascynowany procesem Design Thinking. Rozumie świat techniczny i stara się go dostosować do potrzeb użytkownika – „tłumacz” świata biznesu i świata technicznego. Pracował m.in dla: PZU, WSB (TEB Akademia) PCC Rokita, praca.pl, Nowa Era, Pearson, Wolters Kluwer.

     Mateusz Gromulski

     Organizator/Mentor

      Grafik, projektant produktów cyfrowych, krecji wizerunku i interfejsów urządzeń medycznych.
      Absolwent kierunku Projektowania Usług oraz Informatyki w Biznesie. W swoich projektach skupia się aspektach analitycznych i technicznych, wspomagając się metodami Design Thinking oraz badaniami z użytkownikami.
      Ceni współpracę w grupie i stara się połączyć świat projektowy ze światem technologicznym.
      Entuzjasta projektowania wizualnego, skoncentrowanego na użytkowniku.
      Prywatnie pasjonat fantastyki. Lubi podróże oraz nowe technologie.