Zespół

Andrzej Bogatko

Organizator/Mentor

  Projektant z 9-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w projektowaniu e-usług i platform e-commerce. Praktyk i ewangelista: service design, design thinking, visual thinking oraz UCD. Absolwent Service Design na School of Form w Poznaniu. Inicjator i współorganizator projektu Global Service Jam we Wrocławiu. Pracował m.in. dla: Polkomtel (Plus), TIM SA, Merlin.pl, Travelplanet.pl, Aero.pl, NEO24.pl, Energa, Enea, NAVO, PZU.

  Joanna Maria Kołtyś

  Organizator/Mentor

   Praktyk i teoretyk service design i design thinking. Obecnie zajmuje się wdrażaniem strategii digitalowej w firmie PPG, gdzie pracuje w zespole odpowiadającym za regiony North i East w Europie. Wcześniej przez wiele lat pracowała w działach brand i trade marketingu. Wie jak wykorzystać design thinking w międzynarodowych korporacjach i biznesie.

   Absolwentka specjalności reklama i design na Uniwersytecie SWPS oraz communication design na Uniwersytecie Wrocławskim, na których to pierwszy raz zetknęła się z design thinking i service designem. Niezmiennie kocha excela i króliki.

   Adam Zawiślak

   Organizator/Mentor

    Wcześniej programista i devopps. Od 6 lat User Experience to jego pasja. Zafascynowany procesem Design Thinking. Rozumie świat techniczny i stara się go dostosować do potrzeb użytkownika – „tłumacz” świata biznesu i świata technicznego. Obecnie Produkt manager w firmie Nomtek gdzie łączy techniczną wiedzę, umiejętności z dziedziny User Experience oraz prowadzenie projektów.

    Pracował m.in dla: Unicity, PolskiBus, PONS, PZU, WSB (TEB Akademia) PCC Rokita, Nowa Era, Pearson, Wolters Kluwer.

    Kasia Myszkowska

    Organizator

     Założycielka i Projektantka wydarzeń w Bal nad Bal.